Objednej si grafiku - zde


Challenge

15 den - budoucnost s koňmi

27. února 2014 v 19:28 | Hanif
15. den - budoucnost s koňmi
S koňmi určitě nehodlám přestat. Nedokážu si život bez nich ani představit. Do budoucna bych chtěla začat závodit a mím dalším velkým snem je mít nějakou stáj s koňmi.

PS. Tímto končím tento challenge.

14 den - co mi koně dali

9. ledna 2014 v 20:09 | Hanif
14. den - co mi koně dali
Dali mi toho hodně. Ukázali mi svoji krásu, inteligenci a jejich úžasný svět. Říka se, že nejlepší přítel člověka je pes, ale pro mě to není jenom pes, ale i kůň. Koně mám nepopsatelně ráda, a daly mi všechno dobré. Nelituju žádné minuty strávené s koňmi a líbí se mi nanich, že se jim dá věřit.

13 den - koně jako koníček/profese

28. listopadu 2013 v 20:11 | Hanif
13 den - koně jako koníček/profese
Tak tohle nechám osudu. Uvidím jak mi to půjde. Zatím mám koně jako koníček, ale za pár roků bych si chtěla vyjet na nějaké závody. Tak třeba se mi to někdy podaří.

12 den - poník / velký kůň

6. listopadu 2013 v 19:43 | Hanif
12 den - poník / velký kůň
Tak tohle je další těžká otázka. Líbí se mi jak poníci tak i velcí koně. Ale pro mně je asi nejlepší něco mezi, třeba takoví hafling, který není moc malí ale ani moc velký. Líbí se mi ale i obrovští koně, vedle kterého když si stoupnete jste úplně malí. Na ponících se mi líbí jejich roztomilost, a jejich někdy legrační chody. Ale myslím si že je pro mně nejlepší hafling, malí kůň s velkým srdcem.

11 den - má oblíbená barva u koně

25. října 2013 v 18:08 | Hanif
11 den - má oblíbená barva u koně
Nejvíc se mi líbí ryzáci s nějakou velkou lysinkou, nebo se mi líbí palomino. Dále se mi líbí vraníci a bělouši, prostě nvšechny zbarvení. Nejmíň se mi asi líbí albíni, protože mají takové ne moc pěkné oči.

10 den - mé nejneoblibenější plemeno

15. října 2013 v 19:09 | Hanif
10 den - mé nejneoblibenější plemeno
Tak to je velmi těžké. Mám ráda všechny plemena, ale nejmíň se mi asi líbí achaltekinský kůň, ne že by byl škaredý, ale někdy má až moc chudý krk a tělo. Jinak zbožňuji všechny koně.

9 den - mé nejoblíbenější plemeno

6. října 2013 v 11:25 | Hanif
9 den mé nejoblíbenější plemeno
Podle mě má každé plemeno něco dosebe. Líbí se mi všechny, ale mezi mé nejoblíbenější patří hafling a fríský kůň. Dále se mi líbí i connemara a velšký kůň, nebo třeba irský tinker, líbí se mi prostě hodně poníků i koňských plemen. Líbí se mi i arabové, ale nesmí mít moc výraznou štičí hlavu.

8 den - můj nejoblíbenější kůň

30. září 2013 v 15:13 | Hanif
8 den - můj nejoblíbenější kůň
Myslím si že většina z vás asi ví, jaký je můj nejoblíbenější kůň. Sice naší sousedi mají koně a chodím k nim jezdit na jízdárnu a jednou začas s něčím pomůžu, ale Loritku mám nejraději. Důvod je velmi jednoduchý, je to můj vlastní kůň, prostě ji zbožňuji a má ji moooc ráda.

7 den - pohled ostatních na můj zájem - koně

21. září 2013 v 11:46 | Hanif
7 den - pohled ostatních na můj zájem - koně
Jak to tak vypadá, tak nikomu můj zájem nevadí. A někdo z naší třídy má koně dokonce rád, ale já a moje nejlepši kamarádka je asi máme nejraději. I kdyby se mi někdo smál, tak já se kvůli nějakým blbcům co nemají rádi koně přece nevzdám ježdění. Každý má rád něco jiného. Ale jak už jsem psala, nikdo se mi kvůli tomu nesměje a kdyby ano, já se koní nikdy nevzdám, koně mám moc ráda a nedokážu si představit život bez nich.

6 de - můj blogový život

13. září 2013 v 16:32 | Hanif
6 den - můj blogový život
Nevím přesně kdy jsem s blogováním začala, ale vím že jsem měla asi 2 blogy a všechny byly o koních. Potom mě blogování přestalo bavit. Nakonec jsem si vytvořila tenhle blog, který mě nejvíc baví. Ráda na něj píšu články, ale nejradi píšu o Loritce.
Na závěr bych vám všem co chodíte na můj blog chtěla moc poděkovat. A ještě bych chtěla poděkovat všem co si mě dali do oblíbených blogů, jsem zato moc ráda.

5 den - můj jezdecký život

9. září 2013 v 20:47 | Hanif
5 den - můj jezdecký život
Vždy jsem si přála jezdit na koních. A jednoho šťastného dne se mi můj velký sen splnil. Začala jsem jezdit na černém poníkovi jménem Karolína, která byla velmi hodná, ale někdy uměla i zlobit. Na Karolíně jsem jezdila asi 5 roků. Sice jsem se o Kája starala jenom já, ale chtěla jsem mít mého vlastního koně.

4 den - má nejoblíbenější hračka s tématem koní v dětství

5. září 2013 v 18:06 | Hanif
4 den - má nejoblíbenější hračka s tématem koní v dětství
Nepamatuji si přesně která to byla. Ale vím že když jsem byla malá tak jsem sbírala malé i velké koníky a vždy když jsem viděla nějakého v obchodě, tak jsem přemlouvala rodiče ať mi ho koupí. Potom jsem také měla i plyšové koníky, kteří mi do teď leží na posteli.

3 den - má nejoblíbenější kniha o koních

2. září 2013 v 17:51 | Hanif
3 den - má nejoblíbenější kniha o koních
I oblíbených knih o koních mám víc, ale mezi mé nejoblíbenější patří asi Dívky v sedlech. O téhle knize jsem si myslela že nebude moc zajímavá, ale až jsem si ji přečetla, tak jsem zjistila že je velmi napínavá a moc mě baví. Moje další oblíbená kniha je Opuštěná kobylka. Tahle kniha má sice jenom jeden díl, ale je velmi zajímaví.

2 den - můj nejoblíbenější film o koních

30. srpna 2013 v 13:49 | Hanif
2 den - můj nejoblíbenější film o koních
Líbí se mi více filmů o koních, ale mezi mé nejoblíbenější patří asi Flicka a Black Beauty. Nemám moc ráda filmi kde ten kůň zemře, né kvůli tomu že mě nebaví, ale kvůli tomu že se vždy u těchto filmů rozbrečím.

1 den - Jak dlouho mám ráda koně a proč

27. srpna 2013 v 13:46 | Hanif
1 den - Jak dlouho mám ráda koně a proč
Koně mám ráda už od malička. Vždy, když jsme jeli kolem nějakého výběhu a byli tam koně tak jsme se museli zastavit a podívat se na ně, nebo když jsme byli třeba v zoo a vozilo se tam na koních, tak jsem se šla vždycky povozit. Proč je mám ráda ? To ani nevím, nejspíš kvůli tomu že jsou to nádherná zvířata a mám je ráda víc a víc.
 
 

Reklama