Objednej si grafiku - zde


Říjen 2013

Jezdecký deníček 28-30.10.013

30. října 2013 v 21:11 | Hanif |  Jezdecký deníček
28.10.
O těchto prázdninách k nám přijela moje vlastnice a byla u nás až do dnes. V pondělí jsme šli s Loritkou jezdit na jízdárnu. První jsem jezdila já. Okrokovala jsem a potom jsem začala klusat. Klusala jsem na kruhu v pracovním klusu a až byla klisna rozhíbaná začala jsem cválat. Dělala jsem ve cvalu různé kruhy a až jsem si odcválala procvičovala jsem si obraty a přechody. Potom šla jezdit moje vlastnice, kterou Lorča nechtěla poslouchat. A tak jsem musela před klisnou běhat a než jsem uběhla dvě kolečka přes celou jízdárnu, teklo ze mě jako s koně.

Mein liebster blog award

28. října 2013 v 13:49 | Hanif |  Tagy

Děkuji Kristin za nominaci

Pravidla:
Řeknu o sobě 10 věcí
Odpovím na 10 otázek blogerky, která mě nominovala
Vymyslím 10 otázek pro ty, které budu nominovat
Nominuji 5 blogerů, kteří mají méně než 200 pravidelných čtenářů
Informuji blogery o tom, že jsem je nominovala

Jezdecký deníček 26.10.013

26. října 2013 v 15:31 | Hanif |  Jezdecký deníček
Ahoj
Už jsem vynechala aspoň 4 jezdecké deníčky, vždycky když jsem je chtěla napsat tak mi to nevišlo. A dnes jsem se k tomu konečně dostala. Takže dnes jsem byla s klisnou na vyjížďce. Ještě je celkem mokro ale skoro vůbec se to nevozilo. První jsme jeli po asfaltové cestě a pak jsme si vyklusali kopec k lesu. Do kopce krásně zabírala a klusala svižným klusem. Když jsme vyklusali kopec, nechala jsem ji jít v kroku aby si chvíli odpočinula. Les byl opět krásně barevný. Potom jsme si ještě jednou zaklusali a pak už jsem jeli jenom krokem. Když jsme jeli z kopce musela jsem dávaat pozor aby jí to neujíždělo. Šla pěkně svižně a byla moc hodná. Počasí nebylo moc pěkné, ake naštěstí nebyla zima, jenom bylo zataženo. Když jsme dojeli z vyjížďky, začalo svítit slunce což mě celkem naštvalo a říkala jsem si že mohlo svítit když jsem byla s Loritkou venku. Osprchovala jsem ji nohy, aby se jí schladili, zavedla do boxu a odsedlala

11 den - má oblíbená barva u koně

25. října 2013 v 18:08 | Hanif |  Challenge
11 den - má oblíbená barva u koně
Nejvíc se mi líbí ryzáci s nějakou velkou lysinkou, nebo se mi líbí palomino. Dále se mi líbí vraníci a bělouši, prostě nvšechny zbarvení. Nejmíň se mi asi líbí albíni, protože mají takové ne moc pěkné oči.

Výstava haflingů

23. října 2013 v 19:55 | Hanif |  Soutěžě aj.
Když jsme ještě Loritku neměli, její bývalí majitelé se s ní zůčastnili výstavi haflingů v Rakvicích. Loritka měla vysoké hodnocení za stavbu těla a typ. Nakonec se umístila na krásném 2 místě, a stala se tak druhou nejlepší klisnou hodnocenou v Rakvicích.
22. 4. 2011 byla zapsána do plemené knihy.


Fotogalerie 21.10.013 a malé oznámení

21. října 2013 v 20:10 | Hanif |  Fotogalerie
Ahoj
Včera jsem nafotila nějaké fotky Loritky. Mám z nich radost a doufám že se vám budou líbit. Je jich trochu víc než obvikle.
No a to menší oznámení je, že dnes 21.října 2013 jsou to přesně dva roky co mi rodiče koupili Loritku. Strašně rychle to letí, ještě pořád si pamatuju den kdy jsme si pro Loritku jely (myslím si že na ten den nikdy nezapomenu). Jsem strašně moc ráda že ji mám a doufám že se jí u nás líbí.

Design 5

21. října 2013 v 17:35 | Hanif |  Designy blogu
Vytvořeno v: PF
Výrobce: Hanif
Komentář: Včera jsem vytvořila další design na blog. Původně měl být modrý, ale nakonec jsem zjistila že k těm fotkám pasuje více tahle barva. Jsem s ním spokojená.
Líbí se vám ?

Jezdecký deníček 20.10.013

20. října 2013 v 16:14 | Hanif |  Jezdecký deníček
Ahoj
Dnes jsem šla s klisnou na jízdárnu. Už nebila tak líná jako v pátek. První jsem ji okrokovala a potom jsem začala klusat. Krásně svítí slunce a je teplo, takže jsem jezdila jenom v triku a ne jako v pátek že mi byla zima. Pak jsem klusala v pracovním klusu a až byla rozhíbaná začala jsem cválat. Ze začátku se jí moc nechtělo, ale potom pěkně cválala. Dělala jsem s ní různé kruhy a obraty kolem předku. Pak jsem jezdila na jednom valáškovi. Tak na tom jsem si zajezdila výborně. Ze začátku jsem si nemohla zviknout na ty svižné chody a ten jiný klus, ale potom už jsem si zvikla. Když jsem dojezdila dala jsem Lorči jablíčko a moc ji pochválila.
PS. už se strašně moc těším na podzimní prázdiny až se budu flákat a až budu celé dny s Loritkou.

Loritka

20. října 2013 v 11:40 | Hanif
---------------------------------
----------------------------------
----------------------------------
----------------------------------

Jezdecký deníček (Páteční)

19. října 2013 v 11:13 | Hanif |  Jezdecký deníček
Ahoj
Takže na začátek bych vám chtěla něco zdělit. No jak jsem vám slibovala ty fotky a to video, tak je tu fotka, ale jenom jedna. Když jsme začali fotit, hned po první fotce se foťák vybil, takže není ani video. Teď mi asi nebudete už věřit, že budou nějaké fotky, ale snažili jsme se s mojí kamarádkou ten foťák rychle nabít no ale nešlo to. Takže se vám moc omlouvám a doufám že vám to nebude moc vadit.